Numery archiwalne

Ostatnia aktualizacja: 2010-07-21 00:49:23;

Witamy w naszym E-archiwum,
poniżej zapoznać się możesz z listą numerów dostępnych w archiwum. Po dokonaniu zakupu, wybrany numer, można zapisać na dysku, zgrać do czytnika ebooków, uruchomić na iPadzie a nawet wydrukować i zabrać na wycieczkę. Ze względu na konieczność utrzymania serwera, każdy zakupiony numer pobrać można tylko 3 razy. Po wyczerpaniu tego limitu, należy dokonać zakupu raz jeszcze. Nasz system archiwalny działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby z niego skorzystać wystarczy wysłać z telefonu komórkowego rządanie kodu i już po chwili można cieszyć się z dostępu do zamówionego numeru.

Aby ułatwić korzystanie z zasobów e-archiwum zdecydowaliśmy, iż pliki PDF które możecie ściągnąć pozbawione są niewygodnego zabezpieczenia DRM. Nie znaczy to jednak, iż pliki nie są zabezpieczone! Każdy plik zabezpieczony jest indywidualnym znacznikiem typu watermark wtopionym w grafiki.

W znaczniku tym przechowujemy wszystkie informacje konieczne do namierzenia osoby łamiącej licencje dystrybucji.

Liczymy na to, iż uszanujecie naszą ciężką prace i nie będziemy musieli przetrząsać internetu w poszukiwaniu pirackich kopii naszych plików.


Aby korzystać z E-archiwum musisz być zalogowany!