Zespół SAGA gościem specjalnym Kpop Party Warsaw

Dodany przez: Urd - 2015-06-15 18:30:10 - 20052 unikalnych wyświetleń;

Już 5 lipca odbędzie się jedna z największych kpopowych imprez w Polsce – Kpop Party Warsaw. Podczas imprezy, gościem specjalnym będzie zespół SAGA, który już po raz drugi wystąpi w naszym kraju.

Sam zespół określa swoją muzykę, jako nowoczesny elektropop, będący mieszaniną muzyki zachodniej z azjatyckim popem. W skład zespołu wchodzi koreańska wokalistka Ramy, drugi wokal w postaci Kevina z Chin oraz Rio – DJ/producent z Japonii. Grupa śpiewa przede wszystkim po chińsku, ale również po japońsku, koreańsku oraz po angielsku(zwłaszcza podczas trasy europejskiej). Do tej pory SAGA występowała już w Chinach, Indonezji i Europie, w dalszych planach znajduje się także Kora i Japonia. Ich debiutancka płyta „Saga No Border World Tour Euro Mix”, składa się z utworów śpiewanych w języku chińskim, natomiast mająca niedawno premierę anglojęzyczna wersja piosenki „Together”, która zapowiada pierwszy światowy singiel oraz album.

Niezła mieszanka, prawda? Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Pamiętajcie: 5 lipca, Klub Hybrydy w Warszawie, start o godzinie 17:00. Zaprasza organizator imprezy Crazy Penguin oraz SAGA UNITY Poland.

A już w środę ogłosimy konkurs, w którym będziecie mogli wygrać podwójne zaproszenie za występ SAGI. Nie przegapcie okazji!

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj