Złap ostatnie miejsca na obóz dla fanów mangi i anime

Dodany przez: Urd - 2016-01-25 15:23:09 - 8690 unikalnych wyświetleń;

Na zewnątrz bialusieńko - aż szkoda siedzieć w domu! Przypominamy więc, że wciąż dostępne są ostatnie miejsca na II i III turnus obozów dla otaku, organizowanych przez BT Orion.

Co to takiego? Wyobraź sobie tygodniowy konwent: zajęcia, które rozpalą wyobraźnię każdego miłośnika Japonii, doświadczeni kadrowicze, zorientowani w temacie i kochający to, co robią, a przede wszystkim inni obozowicze - ludzie, którzy dzielą Twoją pasję. To właśnie OTAKU CAMP.

Jak zwykle na obozowiczów czeka cała masa „konwentowych” atrakcji: cosplay, projekcje anime, warsztaty rysunku mangowego, UltraStar i DDR, kaligrafia, warsztaty kulinarne, konkursy z nagrodami i wiele innych! Będzie też zdrowa dawka ruchu na świeżym powietrzu - w planach jest między innymi kulig saniami konnymi i spacery po Krasnobrodzkim Parku Krajobrazowym z elementami Nordic Walking. A dla chętnych – białe szaleństwo na pobliskim stoku narciarskim!

Szczegóły na stronie obozów lub na facebooku.

Rezerwacji można dokonać przez formularz na stronie www.btorion.pl, mailowo na adres btorion@btorion.pl lub telefonicznie pod numerami /22/668 85 07 albo 512 385 672.

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj