Rozdajemy wejściówki na koncert An Cafe!

Dodany przez: Zel - 2012-10-22 13:04:27 - 9072 unikalnych wyświetleń;

Może nie do końca "rozdajemy", bo na bilet od nas trzeba sobie zasłużyć, ale na tym właśnie polegają konkursy. A wszystko dlatego, że mamy dwa Was dwie wejściówki na koncert zespołu An Cafe, który odbędzie się 13 listopada w Krakowie.
Co należy zrobić żeby zostać szczęśliwym posiadaczem jednej z nich? Wystarczy, że w dowolnej formie przekażecie nam dlaczego to właśnie Wy powinniście pojechać na koncert!

Wśród osób, które prześlą do nas zgłoszenia wybierzemy dwójkę zwycięzców, których zgłoszenia uznamy za najciekawsze. Swoje wypowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@otaku.pl. W tytule maila koniecznie wpiszcie „An Cafe”. Na maile z odpowiedziami czekamy do czwartku, do godziny 23:59.
Powodzenia!

Fanom An Cafe przypominamy jednocześnie, że koncert odbędzie się w krakowskim klubie “Studio” we wtorek 13 listopada. Start imprezy zapowiadany jest na 20:00, zaś wejście na teren klubu od 18:30. Ceny biletów to: 100 zł w przedsprzedaży, zaś 120 zł w dniu koncertu. Bilety kolekcjonerskie dostępne są w sklepie Metal Shop (Kraków ul. Długa 17A), www.blackcomp.pl (sprzedaż wysyłkowa). Bilety są również dostępne w bileteriach sieci Ticketpro (Empik, Saturn, Media Markt) oraz ebilet (możliwość wydrukowania imiennego elektronicznego biletu w domu!).

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj