KONKURS! Zdobądź edycję kolekcjonerską gry „Ni no Kuni II”!

Dodany przez: AZJ - 2018-04-06 15:45:50 - 4539 unikalnych wyświetleń;

Lubicie gry w baśniowym klimacie? Kochacie animacje studia Ghibli? Jesteście pozytywnie zakręceni? Jeśli tak, koniecznie musicie spróbować swoich sił. Przyślijcie nam jedną pracę, która udowodni, że to właśnie do Was powinna powędrować ta niezwykła nagroda. Może to być zdjęcie Waszych zbiorów, rysunek, cosplay z gry, projekt siebie w uniwersum gry, czy choćby rzeźba w cebuli, przedstawiająca ulubioną postać z filmów Ghibli lub "Ni no Kuni". Liczy się kreatywność i poczucie humoru. Zaskoczcie nas, a może nagroda powędruje właśnie do Was! Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się z poniższym regulaminem.

1. Organizatorami konkursu jest magazyn "Otaku", zaś fundatorem nagrody firma Cenega.
2. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych.
3. Każdy uczestnik może przesłać jedną wykonaną dowolną techniką pracę (zdjęcie, kolaż, rysunek, inne), której treść ma nam udowodnić, że to właśnie do nich powinno trafić specjalne wydanie gry „Ni no kuni II”.
4. Pracę należy wysłać do 19 kwietnia na adres konkurs@otaku.pl, w tytule maila wpisując "Ni no Kuni".
5. Zwycięską pracę wybiorą członkowie zespołu redakcyjnego, a zwycięzca zostanie ogłoszony 20 kwietnia na profilu magazynu Otaku.
6. Zwycięzcy zostanie przyznana nagroda rzeczowa w postaci specjalnego, ekskluzywnego wydania gry „Ni no Kuni II”.
7. Wysłanie pracy na konkurs traktujemy jako zgodę na opublikowanie jej na naszym profilu.
8. Nagroda zostanie przekazana przez Organizatora w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Organizatora danych do wysyłki, o które zwycięzca zostanie poproszony drogą mailową (adres doręczenia, wyłącznie na terenie Polski).
9. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz realizacji przyznanych nagród. Administratorem danych osobowych przekazywanych przez Uczestników jest wydawnictwo Magazyn "Otaku" z siedzibą przy ul. Staniewickiej 18, 03-310 Warszawa.

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj