Captive Prince - Zniewolony książę już wkrótce w Polsce

Dodany przez: AZJ - 2018-04-09 12:43:43 - 3973 unikalnych wyświetleń;


Wydawnictwo Studio JG poszerza swoją ofertę wydawniczą o książki. Po mangach, komiksach zachodnich i light novels, przyszła kolej na pełnowymiarową powieść. Debiutem literackim wydawnictwa będzie światowy bestseller „Zniewolony książę” (”Captive Prince”) napisany przez australijską autorkę: C.S. Pacat. Jest to pierwszy tom trylogii, która trafiła na listę USA Today najlepiej sprzedających się książek, a w Japonii została wydana w formie light novel z mangowymi ilustracjami.

Premiera ma mieć miejsce 18 maja, na Warszawskich Targach Książki oraz podczas Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Już teraz dostępna jest możliwość preorderu.

"Zniewolony książę"
Po śmierci króla Akielos prawowity następca tronu, książę Damen, zostaje zostaje pojmany i wtrącony do lochu. Jego przyrodni brat pozbawia go tożsamości i wysyła jako niewolnika do haremu księcia wrogiego kraju. Od tego momentu Damen musi znaleźć sposób, aby przeżyć na dworze, za którego kulisami toczy się podstępna walka o tron, w którą mimowolnie zostaje wplątany.

Niegdyś potężny wojownik, teraz obdarty z godności niewolnik będzie musiał walczyć o przetrwanie sprzymierzając się ze swoim największym wrogiem. Jego nowy pan, książę Laurent, jest bowiem równie urodziwy co wyrachowany i śmiertelnie niebezpieczny. Jedno jest pewne – tożsamość Damena musi pozostać tajemnicą. W końcu ten, którego pomocy potrzebuje, ma najwięcej powodów, aby go nienawidzić…

Trylogia "Captive Prince" to światowy bestseller autorstwa australijskiej pisarki C.S. Pacat. Poznaj trzymającą w napięciu historię, w której nic nie jest takie, jakim wydaje się na początku.

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj