Magazyn Otaku zaprasza na pokaz twórczości studia Ghibli!

Dodany przez: Urd - 2014-10-17 19:35:35 - 9707 unikalnych wyświetleń;

Jest nam niezwykle miło powiadomić, że objęliśmy patronatem spotkanie z twórczością studia Ghibli, które odbędzie się 23 października o godzinie 17:00 w kinie Fenomen w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach! Pokaz został zorganizowany przez Stowarzyszenie Tygiel oraz Kielecki Klub Mangi i Anime KOEN (grupę odpowiedzialną za Świętokrzyski Konwent Fantastyki Jagacon). A teraz kilka słów od organizatorów:

Studio, którego czołowym artystą jest Hayao Miyazaki, wypuściło wiele klasyków animacji japońskiej. Produkcje takie jak „Spirited Away: W krainie Bogów”, „Księżniczka Mononoke” czy „Ruchomy zamek Hauru” przez wiele lat stanowiły o jakości studia i właśnie nim poświęcona będzie prelekcja otwierająca spotkanie.

O godzinie 18:00 obędzie się seans pierwszego filmu Ghibli: „Nausicaä z Doliny Wiatru” z 1984 roku. Po seansie odbędzie konkurs niespodzianka wraz z nagrodami ufundowanymi przez BlueBox).

Dla każdego chcącego wymienić swoje poglądy z innymi miłośnikami anime zorganizowaliśmy małe after party w restauracji Parkowej (ul. Ogrodowa 13). Start 21:00. Serdecznie zapraszamy!

Wstęp na seans 10 zł (płatne w kasie kina).Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj