Nowe mangi od Studia JG

Dodany przez: Urd - 2015-01-05 15:48:46 - 10577 unikalnych wyświetleń;

Studio JG rozpoczęło nowy rok od ogłoszenia dwóch swoich nowości wydawniczych. Na dniach ujawnione zostaną pozostałe pozycje, tymczasem prezentujemy dwie zapowiedziane na ten rok mangi. Pierwsza z nich to "Mahou Tsukai no Yome", autorstwa Kore Yamazaki ukazująca się w magazynie "Comic Garden" wydawnictwa Mag Garden. Jak na razie w Japonii ukazały się dwa tomy historii:

Mahou Tsukai no Yome
Hatori Chise ma dopiero szesnaście lat, ale przeszła w życiu naprawdę wiele. Jej matka umarła, a ojciec odszedł, gdy córka była jeszcze maleńka, przez co wcześnie została skazana na łaskę dalszej rodziny. Jej krewni nie mieli jednak specjalnej ochoty, aby się nią opiekować, bowiem zauważali w zachowaniu dziewczynki coś dziwnego - nie dość, że unikała towarzystwa innych, to jeszcze zdarzało jej się mówić do siebie... Pewnego dnia w życiu Hatori pojawia się jednak tajemniczy mag ze zwierzęcą, rogatą czaszką w miejscu głowy. Demoniczna postać dostrzega w dziewczynie unikalny talent i zabiera ją do swojej posesji, aby została uczennicą czarnoksiężnika.

Przewidywany termin premiery mangi to przełom lutego i marca.
Drugi tytuł to bardzo przyjemne, komediowe shōjo "Warau Kanoko-sama". Seria z pewnością przypadnie do gustu fanom lekkich, zabawnych historii z niekonwencjonalną bohaterka w roli głównej. Manga zamyka się w trzech tomach, więc stanowi bardzo bezpieczny wybór.

Warau Kanoko-sama
Kanoko Naedoko to trzymająca się na uboczu klasowa dziwaczka. Nieustannie świdruje wzrokiem klasę i notuje każdy interesujący szczegół, który zauważy. Spodziewając się po ludziach wszystkiego co najgorsze, nie angażuje się w żadne społeczne więzi. Właśnie dzięki temu uważa się za osobę bezstronną i swoje życiowe powołanie widzi w roli… wielkiego obserwatora! Trójkąty miłosne? Ciche wzdychania? Małe perwersje? Nic nie umknie czujnemu wzrokowi Kanoko, a wszystko ląduje w jej zeszycie! Pewnego razu jeden z jej tajnych rankingów wpada w ręce najpopularniejszego chłopaka w klasie. Czy będzie to katastrofa, czy raczej szansa na nową znajomość?
Poznajcie perypetie aspołecznej okularnicy, która, choć zmuszona do zaangażowania się w życie klasy, nie zamierza poddać się konwenansom i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać! Przed Wami zwariowana szkolna komedia, przy której nie sposób się nudzić.


Przewidywany termin premiery mangi to czerwiec 2015.

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj
RE: Nowe mangi od Studia JG
Popełnił: Kao (193.192.179.???); Popełniono: 2015-01-06 17:13:11
Kupię obie :P