KONKURS! Prima aprilis ze Smoczymi Kulami

Dodany przez: Urd - 2015-03-17 17:22:58 - 11981 unikalnych wyświetleń;

A oto kolejny konkurs! Za nami polska premiera gry "Dragon Ball: Xenoverse", o której możecie poczytać w najnowszym numerze magazynu „Otaku”- w związku z tym wraz z firmą Cenega, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. W tym konkursie przede wszystkim będzie się liczyć pomysłowość i poczucie humoru. Szykujemy się bowiem na prima aprilis ze Smoczymi Kulami! Waszym zadaniem będzie stworzenie zabawnej pracy osadzonej w uniwersum "Dragon Balla". Komu wolicie spłatać psikus? Vegecie? Czy raczej Piccolo? Warto się postarać, bo do wygrania te właśnie wspaniałe nagrody, które tu widzicie: torba, brelok, pluszowa smocza kula i powerbank. Sposób rozdzielenia nagród uzależnimy od ilości i poziomu prac.

ZASADY KONKURSU
1. Prace należy wysyłać do 29 MARCA na adres konkurs@otaku.pl, najlepiej w formacie .jpg lub .png w temacie wiadomości wpisując: "smocze kule".

2. Jedna osoba może wysłać dowolną ilość prac, jednakże liczone są one zbiorczo i autorowi przysługuje jedna nagroda za je wszystkie.

3. Technika wykonania prac jest dowolna, od kredek świecowych począwszy, przez ołówek i flamaster, na rzeźbieniu skały siłą woli skończywszy.

4. Galerię konkursową opublikujemy na naszym Facebooku 1 kwietnia.

POWODZENIA I NIECH HUMOR WAM DOPISZE!

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj