KONKURS - wygraj podwójną wejściówkę na KPOP Party Warsaw

Dodany przez: Urd - 2015-06-17 18:05:29 - 24779 unikalnych wyświetleń;

Zgodnie z zapowiedzią, na naszym facebookowym profilu przygotowaliśmy dla Was bardzo prosty konkurs, w którym będziecie mogli wygrać podwójne zaproszenie na KPOP PARTY WARSAW, podczas którego wystąpi zespół SAGA! Wystarczy, że do jutra, do północy udostępnicie news na swojej facebookowej tablicy. Spośród osób biorących udział w konkursie wylosujemy jedną osobę i w piątek ogłosimy zwycięzcę. Idealny sposób żeby rozpocząć wakacje!

5 lipca, Klub Hybrydy w Warszawie, start o godzinie 17:00. Jedna z największych kpopowych imprez w Polsce – Kpop Party Warsaw. Gość specjalny imprezy, zespół SAGA, już po raz drugi wystąpi w naszym kraju.

Sam zespół określa swoją muzykę, jako nowoczesny elektropop, będący mieszaniną muzyki zachodniej z azjatyckim popem. W skład zespołu wchodzi koreańska wokalistka Ramy, drugi wokal w postaci Kevina z Chin oraz Rio – DJ/producent z Japonii. Grupa śpiewa przede wszystkim po chińsku, ale również po japońsku, koreańsku oraz po angielsku(zwłaszcza podczas trasy europejskiej). Do tej pory SAGA występowała już w Chinach, Indonezji i Europie, w dalszych planach znajduje się także Kora i Japonia. Ich debiutancka płyta „Saga No Border World Tour Euro Mix”, składa się z utworów śpiewanych w języku chińskim, natomiast mająca niedawno premierę anglojęzyczna wersja piosenki „Together”, która zapowiada pierwszy światowy singiel oraz album.

Niezła mieszanka, prawda? Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Zaprasza organizator imprezy Crazy Penguin oraz SAGA UNITY Poland. Więcej informacji: https://www.facebook.com/crazypenguinpl?_rdr

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj