Otaku 56. już wkrótce!

Dodany przez: Urd - 2015-09-10 14:33:18 - 12911 unikalnych wyświetleń;

Tadam! Tak oto wygląda okładka wrześniowego numeru „Otaku”. Tajemnicze, lisie spojrzenie daje wyraźnie do zrozumienia, że szykuje się coś niezwykłego. I nie chodzi tylko o chramy, ogniki i inne mityczne stwory ze świata „Jak zostałam bóstwem!?”. Przeniesiemy się bowiem również w odległy czas i miejsce, aby poznać tajemniczego badacza, który wędruje przez świat w poszukiwaniu tajemniczych organizmów zwanych mushi. Jak niezwykłe są jego przygody przeczytamy w „Mushishi”. Odpowiedniego uzupełnienia tych klimatów, dostarczy Wam kolejna część cyklu „O duchach i potworach”, który tym razem zajmie się diabłami (oni). Gdy zechcecie zaś wrócić do świata ludzi, czekać na Was będą dziewczyny w czołgach z serii „Girls Und Panzer”. Nie zapomnieliśmy również o fankach yaoi, przygotowując recenzję „Księcia przepisów”. Dodatkowo od tego numeru rozpoczynamy nowy cykl artykułów, poświęcony pracy tłumacza mang i problemów z jakimi musi się on borykać. W dziale „Offroad” jak zwykle znajdziecie ranking, który tym razem dotyczył będzie serii poświęconych otaku. Na koniec czeka na Was wywiad z Tetsurō Shimaguchim, który wraz z grupą KAMUI odwiedził niedawno Polskę. Możecie nie kojarzyć jeszcze tego nazwiska, z pewnością jednak większość z Was widziała efekty jego pracy – choreografię jego autorstwa mogliście podziwiać w finałowej walce z „Crazy 88” w pierwszej części filmu „Kill Bill” (w której zresztą wziął udział jako Miki). A na dokładkę przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać film „Wilcze dzieci”.

To oczywiście tylko mała część niespodzianek, które znajdziecie w nowym numerze. Jak zwykle dorzucamy jeszcze dwa ogromne plakaty – jeden z mangi „Służąca Przewodnicząca” i drugi z serii „Spice & Wolf”. A więc która idzie na ścianę? Misaki czy Horo?

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj
RE: Otaku 56. już wkrótce!
Popełnił: PSychoxs (80.238.119.???); Popełniono: 2015-09-11 17:39:17
Świetnie, nie mogę się doczekać :) Tylko bym prosiła o estetyczne, wypunktowane spis treści - dużo jest osób którym odechciewa się czytać tekstu podobnego do tego, ludzi przeraża ile go jest... Można by to było podzielić na akapity i by sprawiał lepsze wrażenie :)
RE: RE: Otaku 56. już wkrótce!Numer klienta: 14
Popełnił: Naq (212.180.230.???); Popełniono: 2015-09-14 00:31:18
Nius z dokładnym spisem treści pojawi się w tym tygodniu :)
RE: (...) RE: Otaku 56. już wkrótce!
Popełnił: PSychoxs (80.238.119.???); Popełniono: 2015-09-14 15:54:23
:)