Nowa manga twórców Death Note i Bakumana!

Dodany przez: Urd - 2015-09-24 12:59:47 - 9063 unikalnych wyświetleń;

Jak podaje najnowsze, 44 wydanie magazynu "Weekly Shonen Jump", duet twórców odpowiedzialnych za takie kultowe pozycje jak "Death Note" i "Bakuman" powraca ze świeżutkim tytułem jeszcze w tym roku!

Manga zatytułowana "Platinum End" zadebiutuje na łamach "Jump SQ" 4 listopada. Ale to nie wszystko, już 5 października "Weekly Shonen Jump" opublikuje specjalny, kilkustronicowy wstęp do najnowszej historii autorstwa Tsugumi Ohba i Takeshiego Obaty. W chwili obecnej o fabule mangi wiadomo tylko tyle, że ma to być "historia człowieka i anioła".

Najsłynniejsze dzieło tej pary twórców - "Death Note" (wydawany w latach 2003-2006) sprzedał się na świecie w ponad 30 milionach egzemplarzy, zainspirował 3 filmy aktorskie, 37-odcinkowy serial anime oraz telewizyjny serial live-action. Najnowsza kinowa adaptacja ma trafić do kin już w przyszłym roku. Równie szaloną popularnością cieszył się wydawany w latach 2008–2012 "Bakuman", który rozszedł się w ponad 15 milionowym nakładzie.

Czy najnowsze dziecko sławnego duetu dorówna popularnością starszemu rodzeństwu? Cóż, pozostaje nam tylko czekać i zacierać ręce!

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj