Evangelion 3.33 - czyżby w końcu wydanie anglojęzyczne?

Dodany przez: levune - 2015-10-05 15:26:43 - 8097 unikalnych wyświetleń;

Amerykańscy fani kultowej serii "Neon Genesis Evangelion" ponownie wstrzymują oddech na wieść, że pojawiła się nowa data oficjalnego wydania na Blu-ray i DVD.

Od czasu kinowej premiery w 2012 roku i japońskiej premiery DVD w kwietniu 2013, fani zza Oceanu oczekiwali na oficjalną datę wydania "Evangelion: 3.33 You Can (Not) Redo" z anglojęzycznym dubbingiem. Pierwotnie wersja ta miała się ukazać 18 lutego 2014, jednak od tego czasu z niejasnych przyczyn tytuł kilkukrotnie zaliczał opóźnienia.

W zeszłym roku FUNimation Entertainment zaznaczało, że przy opracowaniu angielskiej ścieżki dźwiękowej ściśle współpracuje z japońskim Studiem Khara - producentem serii "Rebuild of Evangelion". Tym bardziej cieszy więc informacja, że długo wyczekiwana pozycja ma się pojawić na sklepowych półkach pod koniec tego roku, bądź też na początku roku 2016.

Nadal nie wiemy natomiast, kiedy pojawi się ostatnia, czwarta odsłona serii "Rebuild". "Eva 3.0+1.0" wciąż nie ma nawet przybliżonej daty premiery. Spekuluje się, że opóźnienia są spowodowane zaangażowaniem Hideakiego Anno w najnowszą produkcję o Godzilli, pomimo najszczerszych zapewnień, że prace nad obiema produkcjami będą odbywać się równolegle.

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj