Studio Trigger zapowiada nową serę TV

Dodany przez: levune - 2015-10-08 13:02:25 - 7970 unikalnych wyświetleń;

Studio TRIGGER, odpowiedzialne za niezwykle popularną serię "Kill la Kill" poinformowało na łamach listopadowego wydania magazynu "PASH!" o swoich planach związanych z nową serią telewizyjną!

"Kiznaiver" opowiadać ma historię Katsuhiry, młodego chłopaka żyjącego w fikcyjnym, wyludniającym się Sugomori City. Jego życie zmienia się diametralnie, gdy Sonosaki, szkolna koleżanka, informuje go, że został wybrany by być Kiznaiverem. System Kizuna pozwala Katsuhirze dzielić się ranami z innymi podłączonymi ludźmi; jest to niedokończony projekt o charakterze pacyfistycznym. Ludzie połączeni Systemem Kizuna nazywani są Kiznaiverami.

W wywiadzie dla czasopisma, scenarzystka Mari Okada (odpowiedzialna wcześniej m.in. za "Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans") mówi, że tytuł najnowszego dziecka Studia TRIGGER jest swoistą grą słów - kluczowym wyrazem jest tu "kizuna" (jap. "więzy") - połączony ze słowem "naive" (ang. "naiwny"). Dodaje też, że tytuł powstał zanim udało jej się nakreślić całą historię.

Głównym reżyserem serii zostanie Hiroshi Kobayashi (znany dotąd jako reżyser "Kill la Kill"), zaś za projekty postaci oraz animację odpowiadać będą Shirow Miwa oraz Mai Yoneyama.

Czy seria odniesie podobny sukces co aspirujące do miana popkulturowego fenomenu "Kill la Kill"? Pozostaje nam czekać cierpliwie - data premiery na razie nie jest znana.

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj