Nowe oblicze Niezwyciężonego Gamery

Dodany przez: levune - 2015-10-09 11:36:34 - 8163 unikalnych wyświetleń;

Sporo czasu upłynęło, odkąd najsłynniejszy kaiju z wytwórni Daiei - "Przyjaciel Wszystkich Dzieci" - Gamera, zaszczycił srebrny ekran swoją obecnością.

Ostatni raz gigantyczny żółw wystąpił w produkcji "Gamera the Brave" w 2006 roku - według trailera, który niedawno ukazał się w New York Comic Conie - ma się to wkrótce zmienić.

Zaprezentowany fragment filmu w reżyserii Katsuhito Ishiiego, powstającego w ramach projektu uświetniającego 50. rocznicę debiutu potwora, ujawnia, że tym razem Gamera pojawi się w postaci wykreowanej z pomocą CGI (w przeciwieństwie do dotychczasowych wcieleń tworzonych z pomocą miniaturowych modeli).

Pełną wersję "Gamera 50th Anniversary Special Video", zwiastującego nową produkcję o potworze będzie można zobaczyć już niebawem; trailer zaprezentowany zostanie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio, który odbędzie się między 22 a 31 października. Wraz z nim na festiwalowych ekranach pojawią się również cyfrowo odrestaurowane cztery inne produkcje o latającym żółwiu; "Giant Monster Mid-Air Battle: Gamera vs. Gyaos", "The Gamera: Guardian of the Universe", "Gamera 2: Attack of Legion" oraz "Gamera 3: Revenge of Irys" - wszystkie obejrzeć będzie można w technologii 4k.

Dotychczasowe informacje dotyczące nowej produkcji z Gamerą w roli głównej nie zdradzają daty premiery, wiadomo jednak, że jego dystrybucją zajmie się Kadokawa Pictures. Pozostaje mieć nadzieję, że trafi on również do kin poza Japonią.

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj