Mangowe święta - konkurs z "Otaku"!

Dodany przez: levune - 2015-11-06 14:17:47 - 9119 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie weekend! Z tej uroczystej okazji postanowiliśmy przygotować super KONKURS. Prawdopodobnie niektórzy z Was widząc grafikę świąteczną tylko przewrócili oczami - ale spokojnie, nie mamy zamiaru świętować Bożego Narodzenia przed Świętem Niepodległości. Po prostu zamykamy właśnie nowy, świąteczny numer "Otaku" (który trafi do sprzedaży pod koniec listopada) i chcielibyśmy poprosić Was o pomoc, w stworzeniu tej niezwykłej atmosfery wewnątrz magazynu. W związku z tym ogłaszamy świąteczno-mangowy, weekendowy konkurs dla wszystkich naszych czytelników!

Temat konkursu: MANGOWE ŚWIĘTA
Co to oznacza? Absolutnie wszystko - chcemy, żebyście wzięli to hasło i naprawdę dali się ponieść. Rysunki? Cosplay? Wierszyk? Mangowa pastorałka? - bierzemy wszystko! Nagrodą jest zestaw japońskich słodyczy, które będziecie mogli szamać pod choinką. Zasady konkursu:
- każdy uczestnik może wysłać jedną pracę,
- technika i forma pracy dowolna (byle zgodna była z tematyką konkursu),
- prace prosimy podsyłać do niedzieli (8.11) do północy, na adres: konkurs@otaku.pl, w tytule wpisując "mangowe święta". W treści maila prosimy o załączenie zgody na publikację pracy w magazynie.
Czekamy na Wasze pomysły!

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj