DON'T WORRY - BE HAPPY!

Dodany przez: Yanek - 2016-03-07 17:57:24 - 13222 unikalnych wyświetleń;

Już za miesiąc Pyrkon! W tym roku również szykujemy dla Was mnóstwo niespodzianek i premier. Dzisiaj chcielibyśmy zachęcić Was do wspólnej zabawy związanej z uniwersum "Fairy Tail". Na konwencie pojawi się bowiem wielki niebieski pluszak i będzie chciał zaprosić do tańca jak najwięcej osób, które będą przypominały mu postacie z jego świata!

Lubicie cosplayować? Podejmiecie wyzwanie Happy'ego i stworzycie strój z uniwersum "Fairy Tail"! Razem z Wami chcemy stworzyć filmik cosplayowo-taneczny, który wyślemy autorowi tej wspaniałej mangi!


Martwisz się, że nie umiesz tańczyć? Spokojnie, Happy też nie, ale radosne gibanie też zaliczamy. Wątpisz w swoje zdolności cosplayowe? Niech Cię to nie powstrzyma - to zabawa dla wszystkich, którzy chcą przekazać swoje pozdrowienia autorowi mangi - zachęcamy do występu chociażby w najprostszej masce. Ale warto się postarać. Po nakręceniu filmiku wybierzemy najładniejszy naszym zdaniem kostium i nagrodzimy go prenumeratą na dziesięć tomów mangi "Fairy Tail"!

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj
RE: DON'T WORRY - BE HAPPY!
Popełnił: kannada (89.79.119.???); Popełniono: 2016-03-09 23:18:40
to trochę smutne, bo ci, którzy nie jadą na Pyrkon z automatu nie mogą wziąć udziału... ale pomysł ciekawy :)