Otaku poszukuje przygód!

Dodany przez: Urd - 2016-05-24 16:05:43 - 7617 unikalnych wyświetleń;

Miło jest nam powiadomić, że nasz magazyn objął patronatem medialnym cykl letnich wyjazdów młodzieżowych, organizowanych przez Poszukiwaczy Przygód! Obozy Azjatyckie składają się z dziewięciu różnych programów, w których może wziąć udział każdy chętny w wieku od 12 do 18 lat. Dla największych otaku przygotowano oczywiście obóz W Krainie Anime i Mangi – do wyboru w górach albo nad morzem. Co w programie? Zwariowane seanse anime, kulturowe warsztaty z gościem z Azji, emocjonujące turnieje, przyrządzanie sushi oraz… kocich uszek. A to tylko część wspaniałych atrakcji!

Poszukiwacze Przygód zapraszają również na obóz cosplayowy, będący połączeniem warsztatów aktorskich oraz wspólnego tworzenia strojów i dodatków, a także na obozy kultury japońskiej i języka japońskiego. Dla fanów innych azjatyckich kultur powstały również obozy związane z tradycjami i popkulturą Korei, Chin oraz Indii.

Obozy Azjatyckie można rezerwować telefonicznie albo przez stronę internetową Poszukiwaczy Przygód. Lepiej decydować się szybko – miejsca znikają jak świeże bułeczki!

Poszukiwacze Przygód
Biuro Obsługi Klienta: 58 344 22 12
www.poszukiwaczeprzygod.pl/azja

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj