Nowe "Otaku" już jest!

Dodany przez: Urd - 2016-06-07 16:25:37 - 11952 unikalnych wyświetleń;

Najnowszy numer magazynu "Otaku" #59 już wysłany do prenumeratorów. Pachnie piękne i już nie może się doczekać aż trafi w Wasze ręce.

"Otaku" #59
Spłukany, ale potężny bóg wojny Yato, postanowił zaszczycić nas swoją obecnością! Jak widzicie, to serii "Noragami" poświęcimy tym razem najwięcej uwagi. Jeśli zaś kręcą Was potworne dziewczęta, ucieszycie się z recenzji „Monster Musume”. Fani bardziej klasycznych klimatów będą mogli poczytać o słynnej mandze Osamu Tezuki, „Pieśń Apolla” lub pofolgować sentymentom przy odświeżonej wersji kinowego filmu „Sailor Moon S”. Fanów działu kulturowego ucieszy zapewne niezwykle ciekawy odcinek cyklu „Szlakiem duchów i potworów”, w którym opisane zostały... nawiedzone przedmioty. Ale na tym nie koniec. W zestawieniu „Top 10” zebraliśmy najlepsze anime poświęcone muzyce, opowiemy Wam również o light novel „Blask Księżyca”. Specjalnie dla naszego magazynu wywiadu udzieliła również Mika Kobayashi, artystka znana z pracy nad ścieżkami dźwiękowymi do wielu serii anime (jak chociażby „Ataku Tytanów”). A to zaledwie mały wycinek tego, co dla Was przygotowaliśmy!

A oto nasz plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty,
- środa - magazyn będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku,
- czwartek - "Otaku" będzie można zakupić w empikach i sklepach komiksowych,

Udostępnij
Dodaj komentarz
Widok komentarzy: chronologiczny / wątki
Moderacja: pokaż / ukryj
RE: Nowe
Popełnił: agajaw (94.42.21.???); Popełniono: 2016-06-18 19:18:26
Piotrków Tryb. to naprawdę straszna dziura. Minął ponad tydzień, a magazynu w Empiku wciąż nie ma... :/